OFERTA
MIEJSCE
GALERIA
KONTAKT
DOJAZD
Piszą o nas
MIEJSCE

Zapraszam serdecznie do "Placówki" położonej w wyjątkowo malowniczym zakątku Mazur Garbatych. "Placówka" stoi na zielonym wzgórzu, na samym końcu cichej wsi Wężówka, 500 m od Jeziora Białego. Na gości czekają oryginalnie wyposażone pokoje, nad których wystrojem czuwał znany twórca Andrzej Haręza, dla przyjaciół Gruby. Niepowtarzalny klimat surowy, a jednocześnie przytulny pozwala zapomnieć o codziennym natłoku spraw, odpocząć od miejskiego pędu, odetchnąć pełną piersią.

Goście pensjonatu do swojej dyspozycji mają osobną, dobrze wyposażoną kuchnię, w której mogą przyrządzać samodzielnie posiłki i organizować spotkania towarzyskie. Przygotowane jest także miejsce na ognisko, a deszczowe wieczory można romantycznie spędzić przy kominku.

Na miejscu można wypożyczyć rowery i urządzić przejażdżkę po okolicy. Wężówka leży na jednym z największych mazurskich szlaków rowerowych. W sąsiedztwie "Placówki" znajdują się liczne atrakcje: pole golfowe, stadniny koni, jeziora pełne ryb, wypożyczalnie sprzętu wodnego.